IZOMER

O nás

Prečo si vybrať IZOMER na realizáciu opravy vašej plochej strechy?


· Čo sa týka histórie pôsobí na trhu skoro 20 rokov, aktívne sa venuje opravám striech počas celého obdobia,10 rokov vykonáva izoláciu a zateplenie striech Fatrafolom 810 alebo lepenkou Elastodek.

· IZOMER, s.r.o. vlastní certifikát autorizovanej montážnej firmy a každý rok ho obnovuje

· Certifikát autorizovanej firmy má na Slovensku len 10 firiem Fatrafolu

· Naviac sa zameriava na opravu a zateplenie bytových domov viď. referencie ale občas aj rodinných domov a menších striech.

· Referencie poskytnú OSBD Levice,Službyt Levice ako aj Spravobyt Levice

· Dokonale pozná technológiu a dodržiava technologický predpis Fatrafolu S, ktorý je alfou a omegou pri samotnej realizácií

· Strechu vykonáva za účasti Fatry Izolfy Partizánske a spolupráce s ich regionálnym technikom ,ktorý vykoná tzv. ťahovú skúšku na určenie typu kotiov a zúčastní sa aj pri samotnom odovzdávaní strechy. Kvalitu prác potvrdí krúžkom Punc kvality a drží 10 ročnú záruku s dodavateľskou firmou.

· Všetci zamestnanci IZOMER, s.r.o. sú vyškolený na prácu vo výškach ako aj na vykonávanie montáže Fatrafolu a vlastnia osvedčenie .

· IZOMER, s.r.o. počas záruky pravidelne kontroluje strechy a Fatra Izolfa Partizánske kontroluje dvojročnú,šesťročnú a desaťročnú za účasti výrobcu fólie z Fatry Napajedla z Českej republiky.

· IZOMER, s.r.o. okamžite do pár hodín reaguje na prípadné zatekanie a riešenie problému spojené s ním.

O nás

Pozor na nízku cenu!


· Ako sa dá oklamať odberateľ? Na aplikáciu PVC fólie Fatrafol sa používajú rôzne šírky Fatrafolu.Pri strešnom Fatrafole 810, pri kotvení strechy je predpísané použiť šírku fólie 1 ,30 m, pri zasýpaní strechy štrkom 2 m šírku.

· Ďalej je veľmi nutné všade na okraj atiky okolo celej strechy dávať pol pás to znamená šírku fólie 0,75 cm.

· Firma ktorá nedáva pol pás vážne porušuje technológický predpis Fatrafolu S a tým môže vo svoj prospech ušetriť kotvy,šetrí čas na zváranie a takáto strecha má väčší nápor na vietor a hrozí riziko a nebezpečenstvo odtrhnutia strechy.

· Nízka cena môže napovedať,že nie je myslené na budúcnosť a to príprava atiky na budúce zateplenie stien budovy./potom treba plech rezať a rozširovať/

· Nízka cena môže napovedať ,že na bytových domoch na vyvýšenej časti strechy / výťah/ nie je pod fóliou na hrane pozinkovaný plech/ak nie je môže dochádzať lúpaniu polystyrénu/.

· Nízka cena môže napovedať,že prácu nerobia kvalifikovaní a vyškolení pracovníci./žiadať osvedčenia/

O nás

Prečo nie je cena ako cena?


· Izomer vypočíta cenu na základe technologického predpisu ,to znamená že každá položka v cenovej ponuke má svoje opodstatnenie. Počet merných jednotiek je stanovený tak,aby každá strecha dostala to čo potrebuje mať.

· Množstvo fatrafolu sa násobí koeficientom 1,19 čo je prekrytie a stratné,geotextília sa násobí koeficientom 1,10.

· Do strechy je potrebné zabudovať 4 kotvy na 1 m2 do plochy a 3 kotvy do bm uholník ,pásik atika.

· Na uchytenie tepelnej izolácie sa počíta 1 kotva na m2.

· Na 100 m2 strechy je predpis na odvetranie 1 strešný vetrák.

· Do atiky sa používa závitová tyč na chemickú maltu 1 ks do bm a 1 ks úponka medzi závitovú tyč.Takže kotvenie hranola je každých 50 cm.

Zaujali Vás naše produkty a chcete vedieť viac informácií o naších službách?

IZOMER, s.r.o.